top of page

Sprzęt na którym pracuję

Zdzislaw Dubnicki MonaLisa Touch
Zdzislaw Dubnicki MonaLisa Touch Logo

Laser MonaLisa Touch™ został stworzony z myślą o zdrowiu i pięknie intymnym kobiety. Jego producentem jest włoska firma DEKA, posiadająca ponad 30-letnie doświadczenie w tworzeniu technologii laserowych. Powstała w 1981 roku, stając się natychmiast liderem w projektowaniu, produkcji i sprzedaży urządzeń laserowych przeznaczonych dla rynku medycznego.

Zabieg MonaLisa Touch jest rozwiązaniem dedykowanym kobietom w każdym wieku:

 • kobietom młodym, niezadowolonym z wyglądu i kształtu warg sromowych oraz krocza np. po przebytym porodzie,

 • kobietom w okresie menopauzy, skarżącym się na takie problemy jak suchość pochwy, ból podczas stosunku płciowego czy ciągłe podrażnienia okolic intymnych,

 • kobietom w podeszłym wieku, zmagającym się np. z problemem nietrzymania moczu.

Zdzislaw Dubnicki Eva
Zdzislaw Dubnicki Eva

EVA ™ to pierwsze urządzenie na świecie, które korzysta z unikalnej, zaawansowanej technologii VDR ™ (Vaginal Dynamic RadioFrequency), opracowanej i opatentowanej przez Dział Badań i Rozwoju Novavision Group, przy współpracy z największymi włoskimi uniwersytetami. Ta innowacyjna technologia całkowicie zmienia podejście do zabiegów intymnych.

 • Wykorzystuje opatentowaną technologię VDR ™ do ukierunkowanego działania na konkretną warstwę tkanki, która jest poddana zabiegowi z największą delikatnością.

 • System bezpieczeństwa RSS ™ w pełni monitoruje ruch rękojeści i temperaturę, aby uniknąć oparzeń.

 • Zabieg jest całkowicie bezbolesny, nieinwazyjny, bez okresu rekonwalescencji – do wszelkich aktywności życiowych można powrócić bezpośrednio po zabiegu.

Zdzislaw Dubnicki Flaming Frax

Flaming FRAX, produkowany przez Metrum Cryoflex, jest nowoczesnym, wysokiej klasy ablacyjnym laserem medycznym o wszechstronnym zastosowaniu w dermatologii, medycynie estetycznej, chirurgii, laryngologii, ginekologii.

Podstawowe zastosowania:

 • redukcja blizn trądzikowych

 • terapia efektów fotostarzenia – redukcja klasycznej triady objawów: sieci drobnych zmarszczek, drobnych przebarwień oraz poszerzonych porów skórnych na twarzy, szyi, dekolcie, dłoniach)

 • wygładzanie i odmładzanie powierzchni skóry

 • redukcja zmarszczek

 • poprawa gęstości skóry poprzez aktywizację produkcji kolagenu typu III (fractional skin resurfacing)

 • redukcja blizn przerostowych (po zabiegach chirurgicznych, po urazach, oparzeniach)

Zdzislaw Dubnicki Edge One
Zdzislaw Dubnicki Edge One

EdgeONE to najnowszej generacji laser japońsko-koreańskiej firmy Jeisys. Wysoka skuteczność oraz szybki efekt terapeutyczny są wynikiem bardzo precyzyjnego oddziaływania wiązką lasera na leczone tkanki.

Podstawowe zabiegi:

 • Leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu

 • Frakcyjne odmładzanie ścian pochwy

 • Redukcja rozluźnienia pochwy

 • Wybielanie okolic intymnych

 • Redukcja blizn i rozstępów po ciąży

 • Usuwanie zmian skórnych

 • Plastyka warg sromowych

 • Leczenie nadżerek

Zdzislaw Dubnicki Surlase 3000

Laser Surlase 3000 jest nowoczesnym lancetem laserowym o maksymalnej mocy wyjściowej 30 W, dającej możliwość szerokiego stosowania w wielu dziedzinach medycyny. Urządzenie wyposażone jest w system wytwarzania krótkich impulsów o wysokiej mocy tzw. Ultra Pulse. Urządzenia przeznaczone są do przeprowadzania zabiegów chirurgicznych i koagulacyjnych we wszystkich gałęziach medycyny. 

Głównymi zaletami stosowania lasera CO2 są :

 • bezkontaktowe zabiegi zapewniające całkowitą czystość pola operacyjnego

 • istotna redukcja krwawienia i natychmiastowa koagulacja

 • akceleracja pozabiegowych procesów gojeniowych

Zdzislaw Dubnicki Duetto MT

Duetto M.T to pierwsze i jedyne na rynku rozwiązanie pozwalające na synergiczną emisję dwóch fal laserowych. Urządzenie to stanowi pierwszy od lat przełom, jaki nastąpił w technologii laserów medycznych.

Dzięki zastosowaniu Duetto M.T. znika potrzeba stosowania dodatkowego lasera do zamykania naczyń na twarzy. Produkt firmy Quanta pozwala również na pracę każdym z laserów z osobna. Daje to możliwość usuwania przebarwień, prowadzenia zabiegów fotoodmładzania. Duetto MT zapewnia więc możliwość wykonania większości najpopularniejszych zabiegów laserowych. Duetto M.T. stanowi pierwszą w pełni efektywną i profesjonalną platformę zabiegową, wykorzystującą pełną moc dwóch laserów.

Zdzislaw Dubnicki Alma Harmony
Zdzislaw Dubnicki Alma Lasers

Harmony PRO - platforma laserowa najnowszej generacji, to produkt izraelskiej firmy Alma Lasers. Obsługuje różne typy zaawansowanych technologii laserowych i innych źródeł światła. Harmony PRO oferuje rozwiązanie na większość problemów estetycznych i dermatologicznych. 

To wszechstronne narzędzie, które umożliwia łączenie różnych typów laserów i technologii podczas jednej procedury zabiegowej. Techniki łączone zdecydowanie zwiększają skuteczność zabiegów. Platforma Harmony PRO to korzyść z doboru odpowiedniego lasera dostosowanego do problemu pacjenta.

Harmony XL PRO ma ponad 65 wskazań potwierdzonych certyfi katem FDA. Do najważniejszych należą: Resurfacing skóry: redukcja zmarszczek, blizn, rozstępów, Zmiany pigmentacyjne, Melasma, Zmiany naczyniowe, Lifting skóry, Epilacja, Leczenie grzybicy paznokci, Trądzik, Łuszczyca i bielactwo

Zdzislaw Dubnicki Ulthera
Zdzislaw Dubnicki Ulthera

Zabiegi z wykorzystaniem urządzenia Ulthera są jedyną dostępną na rynku światowym nieinwazyjną terapią odmładzania skóry, która wykorzystuje ultradźwięki. Energia ultradźwiękowa koncentruje się w wybranych miejscach i na określonej wcześniej głębokości dzięki czemu następuje znaczne uniesienie i ujędrnienie skóry. Dla zapewnienia pełnego bezpieczeństwa medycznego wykonywanych zabiegów urządzenie Ulthera wyposażone jest  w głowicę USG która podczas zabiegu umożliwia wgląd w tkankę. Gwarantuje to bezpieczeństwo, skuteczność i precyzję zabiegu.

Efekty zabiegu:

 • lifting,

 • ujędrnienie i uelastycznienie skóry twarzy, czoła i okolic oczu, szyi i dekoltu,

 • poprawa napięcia skóry,

 • poprawa owalu twarzy.

Zdzislaw Dubncki Ultraformer III
Zdzislaw Dubnicki Ultraformer III

ULTRAFORMER® III - to urządzenie wykorzystujące technologię HIFU (high intensity focused ultrasound), czyli zogniskowaną falę ultradźwiękową, służącą do podgrzewania tkanek, takich jak skóra, tłuszcz i mięśnie. W wyniku selektywnego podgrzania tkanki mają tendencję do obkurczania się. Dodatkowo w skórze dochodzi do mikrouszkodzeń stymulujących komórki produkujące nowy kolagen.

Podstawowe zalety ULTRAFORMER® III to:                                

 • możliwość ujędrnienia i redukcji tkanki tłuszczowej każdej części ciała

 • uzyskanie efektu już po jednym zabiegu

 • brak rekonwalescencji – pacjent wraca do codziennych zajęć następnego dnia

 • możliwość wykonywania zabiegów cały rok, bez względu na słońce

 • stopniowe – progresywne narastanie efektów ujędrnienia do 6 miesięcy po zabiegu

 • długotrwałe utrzymywanie się efektu

 • umiarkowane odczucia bólowe wyłącznie podczas zabiegu

Zdzislaw Dubnicki Ultraskin II
Zdzislaw Dubnicki Ultraskin II

Ultraskin II to system wykorzystujący najnowsze rozwiązania w technologii HIFU. 

To nie tylko bezpieczniejsze i mniej bolesne zabiegi. Dzięki nowemu aplikatorowi, Ultraskin II poza zabiegami liftingującymi i przywracającymi jędrność skóry, umożliwia również wykorzystanie technologii HIFU w konturowaniu ciała, pozwalając na skuteczną redukcję miejscowych złogów tkanki tłuszczowej. 

Ultraskin II to wysoka moc i precyzja gwarantująca skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów.

Zdzislaw Dubnicki UltraVera
Zdzislaw Dubncki UltraVera

Zabieg UltraVera™ daje wyraźne efekty rewitalizacji pochwy, dostarczając Wysokiej Częstotliwości Skoncentrowane Ultradźwięki  (HIFU) do warstw Lamina propria oraz Fibromuscular wall.

Zabieg skutecznie ujędrnia wewnętrzne ścianki pochwy i zawęża jej średnicę dzięki pobudzeniu naturalnych procesów odbudowy struktury tkanek.

Terapia jest szczególnie polecana dla kobiet po porodzie, cierpiących przez efekty starzenia się, czy chcących poprawić jakość swojego życia seksualnego.

Zdzislaw Dubnicki Plasma IQ
Zdzislaw Dubnicki Plasma IQ

Plasma IQ to wysokiej jakości urządzenie wyprodukowane we Włoszech do stosowania wdermatologii, chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej. Plasma IQ stanowi inteligentne rozwiązanie do bezinwazyjnego liftingu powiek.

Plasma IQ jest generatorem plazmy. Pomiędzy końcówką urządzenia i skórą pacjenta, dzięki niewielkiemu łukowi oraz jonizacji gazów zawartych w powietrzu, tworzy się mikrowiązka plazmy, która w kontrolowany sposób pozwala na sublimację naskórka przy jednoczesnym obkurczaniu skóry w miejscu jej działania.

 • to proste i bezpieczne urządzenie do wykonania bezinwazyjnego liftingu powiek, pozwalające uzyskać efekt już przy pierwszym zabiegu

 • urządzenie wykorzystuje mikrowiązki plazmy, działając jedynie w obrębie naskórka bez uszkodzenia skóry i konieczności wyłączenia się z codziennej aktywności.

 • pozwala pozbyć się pierwszych oznak starzenia, odmłodzić wygląd i spojrzenia

 • stosowany w korekcji powiek zarówno u kobiet jak i mężczyzn

Zdzislaw Dubnicki Ellman Pelleve

To wielofunkcyjna platforma wykorzystująca falę radiową do nieinwazyjnych i inwazyjnych procedur w medycynie estetycznej. 

Bezinwazyjny lifting skóry twarzy i ciała przy użyciu monopolarnej fali radiowej o częstotliwości 4 MHz. Kontrolowane uszkodzenie termiczne stymuluje fi broblasty do produkcji kolagenu, obkurczenia powierzchni skóry, prowadząc do trójwymiarowego ujędrnienia.

 

Wskazania: Lifting twarzy, Lifting powiek, Redukcja podbródka, Zmarszczki, Rozświetlenie, Cellulit, Ujędrnianie ciała

bottom of page