top of page

O mnie

Po ukończeniu studiów medycznych podjąłem pracę w pełnoprofilowym Szpitalu Miejskim w Częstochowie, a nastepnie w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego. W 1995 roku uzyskałem II-gi stopień specjalizacji z ginekologii i położnictwa oraz stanowisko starszego asystenta.

 

W latach 2009 - 2011 odbyłem studia podyplomowe uzyskując tytuł Certyfikowanego Lekarza Medycyny Estetycznej. Od 1993 roku prowadzę prywatną specjalistyczną praktykę lekarską w dziedzinie ginekologii i położnictwa, od 2010 roku realizowaną w Medyk Centrum w Częstochowie. Tam też kieruję Kliniką Medyk Estetic Centrum Medycyny Estetycznej.

Należę do zespołu ekspertów znanych klinik medycyny estetycznej, prowadzę szkolenia oraz warsztaty  z laseroterapii i technik RF w kraju i za granicą.

Współpracuję z Kliniką ESTELL w Warszawie oraz z Kliniką Medycyny Estetycznej Proestetica w Poznaniu.

Przeprowadzam konsultacje oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i naprawczej, a także ginekologii estetycznej i rekonstrukcyjnej. Specjalizuję się w zabiegach z użyciem toksyny botulinowej, preparatów z kwasem hialuronowym i innymi substancjami wypełniającymi oraz w technikach z użyciem czynników wzrostu i komórek macierzystych,  nici liftingujących i ujędrniających. 

Wiodącym kierunkiem mojej działalności zabiegowej jest laseroterapia, techniki RF oraz HiFu. Używam laserów chirurgicznych MonaLisa Touch, Edge ONE, SURLASE 3000. Pracuję z platformą Alma Lasers, Quanta System Duetto-MT, a także na urządzeniach Ulthera, Ultraformer III, Ultraskin II, Ultra Vera, Plasma IQ, Ellman Pelleve oraz  RF EVA.

Wykonuję zabiegi z zakresu dermatochirurgii, medycyny przeciwstarzeniowej i naprawczej, a także ginekologii estetycznej i rekonstrukcyjnej.

Znaczna część mojej działalności dotyczy leczenia kobiet z objawami wysiłkowego nietrzymania moczu, pogorszenia jakości życia intymnego jako konsekwencji przeszłości położniczej lub atrofii nabłonków narządu rodnego. Jako specjalista ginekolog kontynuuję i rozwijam umiejętności ginekologii operacyjnej, zwłaszcza endoskopowej w ramach “Chirurgii jednego dnia” w Centrum Medycznym Medyk Centrum. Konsultuję pacjentki położnicze, zajmuję się leczeniem niepłodności, diagnostyką USG i prowadzeniem ciąży.

Zapraszam do szczegółowego zapoznania się z moją ofertą.

bottom of page